שירות לקוחות: 03-9043433
contact צור קשר

אודות

סלע מדיקל בע"מ נוסדה בשנת 2001, מתוך רצון להציג לשוק הישראלי טכנולוגיות מתקדמות ומוצרים חדשניים, העומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. כיום, סלע מדיקל הינה מובילת שוק חדשנית, יציבה ובעלת מוניטין בתחום הציוד הרפואי. אנו ממנפים ניסיון וידע של מעל 20 שנים, כדי להבטיח שמוצרינו הם החדשניים ביותר ומציעים את הפתרון הקליני היעיל ביותר, תוך הקפדה לשתף פעולה עם קבוצה נבחרת וייחודית של חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות בעולם. אנו שמים לנגד עינינו את טובת הלקוח כערך עליון ושואפים לאיכות בלתי מתפשרת, יחד עם הדרכה וחינוך של אנשי הצוות שלנו, על מנת שיהיו המקצועיים ביותר, וכדי שנוכל להצליח להעניק ללקוחותינו את חוויית השירות הטובה ביותר.

האסטרטגיה שלנו

אנו מקפידים להבטיח ללקוחותינו פתרונות ייחודיים, המפשטים הליכים כירורגיים, מספקים הצלחה קלינית מוכחת ומשפרים את איכות חיי המטופל. צוותי המכירות המנוסים שלנו עוברים השתלמויות מקצועיות אצל היצרנים השונים מתוך מטרה להכשירם בדרך מיטבית, בכדי ללוות צוותים רפואיים במרפאות ובבתי החולים. סלע מדיקל בע"מ חרטה על דגלה ערכי מקצוענות, מחויבות ושירותיות, אשר לצד מוצריה האיכותיים, מספקים מענה מקיף ושלם לקהל לקוחותינו. בין לקוחותינו נמנים כלל בתי החולים בישראל, מרפאות פרטיות, חברות מובילות, משרד הביטחון וצה"ל.

הנהלת הקבוצה

צביקה סלע

מנכ"ל ושותף מייסד

קרן סלע

שותפה מייסדת

הניסיון והטכנולוגיות שלנו עומדים לרשותך

אנו בחברת סלע מדיקל בע"מ, ממנפים את הניסיון והטכנולוגיות המובילות שלנו עבור לקוחותינו. אנו נעזרים במומחים בעלי שם עולמי ומשקיעים רבות בשיווק איכותי ממוקד. השילוב של פעולות הללו מעניק ללקוחותינו פתרונות חסכוניים, המפשטים הליכים כירורגיים ומספקים הצלחה קלינית מוכחת.

אסתטיקה

כושר וספורט

ציוד רפואי

הישארו מעודכנים ב-Social של סלע מדיקל

עגלת קניות

0 פריטים בסל

אין מוצרים בסל הקניות.